Berraksu Üçlü Su Arıtma Cihazı Tezgahüstü
Berraksu Üçlü Su Arıtma Cihazı Tezgahüstü

Berraksu Üçlü Su Arıtma Cihazı Tezgahüstü (BT-01)

Marka : Berraksu
Fiyat : ₺209,90(KDV Dahil)
:

Berraksu arıtma cihazları üstün teknolojileri sayesinde mevcut suyu istenmeyen kokulardan, tortulardan ve klordan hassasiyetle arındırırken bidon taşıma problemini ve suyunuzun bitme riskini de ortadan kaldırıyor!

5 Aşamalı Su Filtrasyon Sistemi

1. Aşama: 50 Mikron Ön Filtrasyon
Mevcut suda bulunan askıdaki katı maddelerin (tortunun) temizlenmesi

2. Aşama: Kireç Alıcı Reçine  Filtre
Kireç önleyici filtre yumuşak suya kavuşmanızı sağlar.Sudaki kireci arıtarak çaydanlığınızdaki kireç oluşumuna son verir.

3. Aşama: Aktif Karbon Filtre : Active karbonun absorbe etme özelliğinden faydalanılarak suda bulunan ve istenmeyen kokuları, kloru ve kimyasal artıkların absorbe edilerek sudan arındırması

4. Aşama: Son Karbon

Active karbonun absorbe etme özelliğinden faydalanılarak suda bulunan ve istenmeyen kokuları, kloru ve kimyasal artıkların absorbe edilerek sudan arındırması

 

Mutfak tezgahının  üstüne kolayca monte edilir.İstenmeyen kokuları, kloru, tortuyu ve kireci arındırarak kaliteli ve sağlıklı içme suyu sağlar !

Suyun genel yapısını değiştirmez ve mineralleri korur.

 

SULARINIZA SAĞLIK VE HİJYEN GELİYOR !!

musluğunuzda yıkadığınız meyve, sebze, yemeğe kullandığınız su ile birlikte şehir şebeke boruları ve bina borularının zamanla oluşturduğu pas ve tortuları yememek için BERRAKSU  filtre kullanmalısınız. Yüksek teknoloji ürünü  karbon filtrelerimiz  COCONAT BAZLIDIR...Bu su filtresi, gözle görülmeyecek kadar küçük nano gözeneklerinden suyu geçirir böylece su içindeki mikro tanecikler süzülür. Su içindeki Kloru,ağır metalleri,bakterileri,e.coli,kisti ayrıştırır.

 

Uzmanlık gerektirmeden kolay montaj imkanı...

Standart reçina filtreli 1 adet

2 adette karbon filitrelidir..

 

Ürün boyutları : 38 * 15 * 44 cm dir...

Ürünümüz 2 YIL GARANTİLİDİR...