GİZLİLİK POLİTİKASI

Üyelerimizin, müşterimizin www.vertebayi.com sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği  korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen gizlilik politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmiştir. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler www.vertebayi.com tarafında görülmez ve kaydedilmez.)

Müşterilerimizin sitemize üyelik,ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri,gizlilik-güvenlik prensipleri,servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Verte Satış Destek Hiz.Paz.Cem Demircioğlu sorumlu değildir. 

Bilgilerinize sunulur,